Husky | Gary
Husky Gary je mäkký, pohodlný dekový spací vak, ktorý dokáže vytvoriť plnohodnotnú náhradu za klasickú prikrývku. viac
Husky Gary je mäkký, pohodlný dekový spací vak, ktorý dokáže vytvoriť plnohodnotnú náhradu za klasickú prikrývku. Poskytne dostatočný priestor, pretože je o niečo dlhší a širší, rozmery má 90 x 220 cm. Je určený aj pre osoby s vyšším vzrastom. Odporúčaná maximálna výška osoby je 195 centimetrov. Spacák Gary je vyrobený z kvalitných a pohodlných materiálov. Je vybavený flanelovou vložkou vo vnútornej časti a vonkajšia strana je hodvábna na dotyk vďaka materiálu 75D 210T Polyester. Výplň je vyrobená zo 4 kanálikového umelého vlákna 2 x 150 g/m2 Hollowfibre, ktoré zaručuje ochranu aj v chladnejších podmienkach. Bez problémov je využiteľný od jari až do neskorej jesene. Gary je vybavený systémom ľavého a pravého zipsu, kompresným obalom, vnútorným a vonkajším vreckom na drobnosti či reflexnými prvkami. Je vhodné ho využiť na dlhodobejšie pobyty v kempe, v karavánoch, na chatách, ale samozrejme aj na turistiku v prírode. Jeho rozmery v zbalenom stave sú 60 x 30 centimetrov a váži 2850 gramov.
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 220 cm |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 2 x 150 g/m2 Hollowfibre , 4kanálikové |
| Vnútorný materiál | Flanel |
| Vonkajší materiál | 75D 210T Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 60 x 30 cm |
| Príslušenstvo | reflexné prvky , kompresný obal |
| Hmotnosť (kg) | 2,85 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Teplota extrém | -10 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Dekový |
| Teplota komfort / high komfort | 7 °C |
| Teplota limit / low komfort | 3 °C |
| Vrecká | vnútorné a vonkajšie vrecko |














