Husky | Mini
Spacák Husky Mini sa radí medzi ľahké letné spacáky v rade Mikro s extrémne nízkou hmotnosťou iba 800 gramov a rozmerom v zbalenom stave 24 x 13 cm. viac
Spacák Husky Mini patrí do rady ľahkých spacákov Husky Mikro. S hmotnosťou neuveriteľných 800 gramov a rozmerom v zbalenom stave iba 24 x 13 cm je druhým najmenším spacákom od výrobcu Husky. Využijú ho nielen cykloturisti, ale všetcí, ktorí potrebujú spolahlivý spacák s minimálnym rozmerom a hmotnosťou. Napriek malým rozmerom v zbalenom stave je Husky Mini pohodlný a priestranný, s maximálnym (vonkajším) rozmerom až 85 x 210 cm, dobre teda poslúži aj väčším postavám.
Spací vak Husky Mini je určený predovšetkým pre letné cyklo- a pešie výlety. Vďaka svojim hodnotám (extrém 0, low comfort +8, high comfort +12) skvelo poslúži na letné stanovanie, kempovanie, na festivaly, ale aj na prespávanie v chatách a turistických ubytovniach počas celého roku. Jednovrstvová konštrukcia spacáku je plnená materiálom Supreme Loft s objemom 1 x 100 g/m2. Vonkajšia strana je zo spolahlivého a vodeodpudivého materiálu 70D 190T Nylon Taffeta / 300T Nylon baby ripstop, vnútro spacáku je vystlané klasickým a na dotyk príjemným Nylonom. Samozrejmosťou je kompresný obal, ktorým spacák pri prenášaní zmenšíte do skutočne malých rozmerov. Spacák má vnútorný zateplovací golier a sťahovací vonkajší lem kapucne pre čo najlepšiu ochranu pred prenikaním chladného vzduchu dovnútra spacáku. K praktickej výbave patrí priestranné vrecko v kapucni.
Spací vak Husky Mini je určený predovšetkým pre letné cyklo- a pešie výlety. Vďaka svojim hodnotám (extrém 0, low comfort +8, high comfort +12) skvelo poslúži na letné stanovanie, kempovanie, na festivaly, ale aj na prespávanie v chatách a turistických ubytovniach počas celého roku. Jednovrstvová konštrukcia spacáku je plnená materiálom Supreme Loft s objemom 1 x 100 g/m2. Vonkajšia strana je zo spolahlivého a vodeodpudivého materiálu 70D 190T Nylon Taffeta / 300T Nylon baby ripstop, vnútro spacáku je vystlané klasickým a na dotyk príjemným Nylonom. Samozrejmosťou je kompresný obal, ktorým spacák pri prenášaní zmenšíte do skutočne malých rozmerov. Spacák má vnútorný zateplovací golier a sťahovací vonkajší lem kapucne pre čo najlepšiu ochranu pred prenikaním chladného vzduchu dovnútra spacáku. K praktickej výbave patrí priestranné vrecko v kapucni.
Parametre
| Materiál - výplň | Supreme Loft |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 210 cm |
| Konštrukcia | Jednovrstvová |
| Plnenie | 1 x 100 g/m2 Supreme Loft |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 70D 190T Nylon Taffeta / 300T Nylon baby ripstop , 210T nylon ripstop WR |
| Rozmer v zbalenom stave | 24 x 13 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal |
| Hmotnosť (kg) | 0,8 kg |
| Dĺžka | 210 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 185 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +12 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | +8 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | +0 °C |












