Husky | Mikro
Husky Mikro je extrémne ľahký a malý spací vak z rady Ultralight s hmotnosťou iba 790 gramov a rozmerom v zbalenom stave iba 23 x 13 cm. viac
Husky Mikro je extrémne ľahký a malý spací vak z rady Ultralight s hmotnosťou iba 790 gramov a rozmerom v zbalenom stave iba 23 x 13 cm. Je najmenším spacákom v ponuke Husky. Využitie nájde všade tam, kde sa vyžaduje minimálny rozmer - cyklistika, turistika, dlhodobé cestovanie. Spacák je plnený kvalitným mikrovláknom, vonkajšok spacáku je potom tvorený materiálom 240T Nylonom s RipStop úpravou proti trhaniu a vnútrajšok klasicky príjemným Soft Nylonom. Najlepší teplotný komfort poskytne spacák Husky Mikro pri teplotách okolo +14 až +10 stupňov C, pri extrémnych situáciách poslúži až do teplôt +2 stupne - ideálny je teda na prespávanie počas teplých letných nocí alebo na prenocovanie v turistických chatách a útulniach.
Spacák Mikro je vybavený vnútorným zateplovacím golierom so sťahovaním, Sťahovanie je aj na vonkajšej strane okolo kapucne. K výbave patrí jedno malé vnútorné a jedno vonkajšie vrecko, obe vybavené suchým zipsom, dvojcestný hlavný zips, ktorý je podšitý légou proti prefúknutiu a pre väčší komfort pri prilahnutí zipsu a pútka tiež na spodnej strane zvonku spacáku pre zavesenie pri sušení a vetraní spacieho vaku. Samozrejmosťou je aj kompresný oba. Husky Mikro sa vyrába vo verzii so zipsom na ľavej aj napravej strane. Aj napriek minimálnym rozmerom v zbalenom stave je vonkajší rozmer rozbaleného spacáku až 210 x 85 centimetrov, najlepšie poslúži na výšku postavy do 185 cm.
Spací vak Husky Mikro je ideály pre všetkých minimalistov, ktorý potrebuju ľahkú výbavu na turistiku, letné treky, festivaly alebo cestovanie a "backpackovanie".
Spacák Mikro je vybavený vnútorným zateplovacím golierom so sťahovaním, Sťahovanie je aj na vonkajšej strane okolo kapucne. K výbave patrí jedno malé vnútorné a jedno vonkajšie vrecko, obe vybavené suchým zipsom, dvojcestný hlavný zips, ktorý je podšitý légou proti prefúknutiu a pre väčší komfort pri prilahnutí zipsu a pútka tiež na spodnej strane zvonku spacáku pre zavesenie pri sušení a vetraní spacieho vaku. Samozrejmosťou je aj kompresný oba. Husky Mikro sa vyrába vo verzii so zipsom na ľavej aj napravej strane. Aj napriek minimálnym rozmerom v zbalenom stave je vonkajší rozmer rozbaleného spacáku až 210 x 85 centimetrov, najlepšie poslúži na výšku postavy do 185 cm.
Spací vak Husky Mikro je ideály pre všetkých minimalistov, ktorý potrebuju ľahkú výbavu na turistiku, letné treky, festivaly alebo cestovanie a "backpackovanie".
Parametre
| Materiál - výplň | Mikrovlákno |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 210 cm |
| Certifikácia | ISO 23537-1 |
| Konštrukcia | Jednovrstvová |
| Plnenie | Mikrovlákno (100% Polyester) |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 240T Nylon Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 23 x 13 cm |
| Hmotnosť (kg) | 0,79 kg |
| Dĺžka | 210 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 185 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | 1 vnútorné , 1 vonkajšie |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +14 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | +10 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | +2 °C |












