Husky | Kids Master
Husky Kids Master je trojsezónny spacák, ktorý bol veľkosťou a dizajnom prispôsobený pre všetkým malých milovníkov prírody. viac
Husky Kids Master je trojsezónny múmiový spacák, ktorý bol veľkosťou a dizajnom prispôsobený pre všetkým malých milovníkov prírody. Spací vak je zmenšenou verziou spacáku pre dospelých Husky Master. Detskjá verzia vyniká svojou nízkou hmotnosťou a kompaktnosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre detské tábory, vodácke výpravy a kempovanie. Tieto vlastnosti sú výsledkom použitia kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dostatočný tepelný komfort a odolnosť voči nepriaznivým podmienkam počasia. Na vnútornú stranu spacáka bol použitý 210T Polyester a na vonkajšiu Polyester. Husky Kids Master je vybavený všetkými potrebnými funkciami, ako sú systém ľavého a pravého zipsu, pozdĺžne zapínanie, zatepľovacie golieriky, sťahovanie okolo hlavy, kompresný obal, vonkajšie a vnútorné vrecká a ďalšie praktické detaily. Spacák je dostupný v červeno-zelenom alebo modro-zelenom prevedení.
Parametre
| Materiál - výplň | Duté vlákno (1-kanálikové) |
|---|---|
| Rozmer | 70 x 170 cm |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 210T Polyester |
| Vonkajší materiál | Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 20 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,1 kg |
| Dĺžka | 170 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 145 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | Vonkajšie a vnútorné vrecko |
| T - Komfort (podľa EN13537) | 8 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | 2 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -10 °C |











