Husky | Junior -10°C
Husky Junior je dostatočne tepelne komfortný a odolný detský spacák, ktorý zvládne aj menšie mrazy a nepriaznivé počasie. viac
Husky Junior je dostatočne tepelne komfortný a odolný detský spacák, ktorý zvládne aj menšie mrazy a nepriaznivé počasie. Je to zmenšená verzia klasického spacáku s dlhším zipsom. Má nízku hmotnosť a to 1450 gramov a rozumné rozmery balenia: 25 x 40 centimetrov. Spací vak Junior je vyrobený z kvalitných materiálov 210T Polyester a z náplne 2 x 185 g/m2 Hollowfibre, čo je 4 kanálikové umelé vlákno, ktoré zaručí teplé pohodlie. Štandartne je vybavený ľavým a pravým zipsom, pozdĺžnym zapínaním, zateplovacím golierom, sťahovaním okolo hlavy a ramien, kompresným obalom, vnútorným a vonkajším vreckom a ďalšími nevyhnutnosťami. Tento spací vak Junior je určený pre deti s odporúčanou maximálnou výškou 160 centimetrov. Deti môžu tento spacák všestranne využiť na detských táboroch, na výlety do prírody a kempovanie. Tento spacák je trojsezónny a je od -10 stupňov Celzia až po 0 stupňov Celzia.
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 80 x 190 cm |
| Hmotnosť | 1,35 kg |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálikové , 2 x 185 g/m2 Hollowfibre |
| Vnútorný materiál | 210T Plain Polyester |
| Vonkajší materiál | 210T Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 35 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , zateplovací golier , pozdĺžne zapínanie , sťahovanie okolo hlavy a ramien , systém ľavého a pravého zipsu |
| Dĺžka | 190 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Teplota extrém | -10 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 165 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | +4 °C |
| Teplota limit / low komfort | +0 °C |
| Vrecká | vnútorné a vonkajšie vrecko |
















