Husky | Dopy
Husky Dopy je kvalitný spací vak do extrémnych klimatických podmienok, ktorý veľmi dobre zvláda mrazivé teploty až do -25 stupňov Celzia. viac
Husky Dopy je kvalitný spací vak do extrémnych klimatických podmienok, ktorý veľmi dobre zvláda mrazivé teploty až do -25 stupňov Celzia. Je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a to z náplne z husieho peria, z vnútorného materiálu 30D 350T Nylon a z vonkajšieho 30D 350T Nylon Ripstop, ktoré zaručia komfortné teplo. Vďaka protišmykovým pásom na zadnej strane je zaručené zabránenie kĺzaniu sa spacieho vaku z podložky. Spacák Dopy je štandartne vybavený zaateplovacím golierom, vnútorným a vonkajším vreckom, zatepleným dvojitým zipsom s poistkou, ktorý zaručuje, aby teplo neunikalo von zo spacáku, a ďalšími nevyhnutnosťami. Rozmer spacáku je 85 x 220 cm a jeho rozmer v zbalenom stave je 24 x 38 cm. Doporučená maximálna výška osoby je 195 cm. Hmotnosť spacieho vaku Dopy je 1690 gramov. Hodí sa na použitie v extrémne nízkych teplotách, na vysokohorské expedície do náročných podmienok a na turistiky a treky vo veľmi chladnom období.
Parametre
| Materiál - výplň | Páperie |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Rok kolekcie | upravené 2022 |
| Konštrukcia | komorová |
| Plnenie | husie perie , 90/10 700cuin |
| Vnútorný materiál | 30D 350T Nylon |
| Vonkajší materiál | 30D 350T Nylon Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | udávané 24 x 38 , odmerané: 19 x 36 cm |
| Príslušenstvo | protišmykové pásy , kompresný obal , zateplovací golier , zateplený dvojitý zips s poistkou , pásy pre skladovanie |
| Hmotnosť (kg) | 1,69 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Teplota extrém | -25 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | -2 °C |
| Teplota limit / low komfort | -10 °C |
| Vrecká | vnútorné a vonkajšie vrecko |
| Hmotnosť výplne | 750 g |














