Husky | Army
Husky Army je pohodlný a teplý spací vak so špecifickým maskovacím dizajnom, ktorý je možné v našich podmienkach všestranne využiť od jari až do jesene. viac
Husky Army je pohodlný a teplý spací vak so špecifickým maskovacím dizajnom. Je vyrobený z kvalitných materiálov (z vonkajšieho 185T Polyester, z vnútorného Soft Nylon a z výplne zo 1 kanálikového dutého umelého vlákna), ktoré pôsobia na dotyk veľmi príjemne, zaručujú dostatočné pohodlie a teplotný komfort. Súčasťou spacáku Army je aj sťahovanie okolo hlavy a ramien, podĺžne zapínanie, systém pravého a ľavého zipsu s možnosťou spojenia dvoch spacákov s opačným zipsom, zateplovací golier, vrecká na drobnosti a kompresný obal. Rozmer spacáku je 85 x 220 centimetrov, v zbalenom stave je 20 x 40 centimetrov. Doporučená maximálna výška osoby je 195 centimetrov. Spací vak Army váži 1750 gramov. Je ho možné využiť pri rôznych outdoorových aktivitách ako treking, turistika, alebo aj na chatu a do kempu. Je vhodný na používanie od jari do neskorej jesene na naozaj akékoľvek outdoorové aktivity.
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | Duté umelé vlákno |
| Vnútorný materiál | Nylon |
| Vonkajší materiál | 185T Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 40 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , zateplovací golier , pozdĺžne zapínanie , sťahovanie okolo hlavy a ramien , systém pravého a ľavého zapínania |
| Hmotnosť (kg) | 1,75 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | vrecká na drobnosti |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +2 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | -4 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -17 °C |












