Husky | Montello
Husky Montello je klasický trojsezónny spací vak, ktorý je vhodný aj do chladnejšieho počasia na univerzálne použitie. viac
Husky Montello je klasický trojsezónny spací vak, ktorý je vhodný aj do chladnejšieho počasia na univerzálne použitie, v sezóne 2021/22 prešiel viacerými úpravami. Je vyrobený z kvalitných materiálov a to z vnútorného mäkkého Nylonu a vonkajšieho Polyester Hexagonal Ripstop s náplňou z dutého vlákna uloženého v dvoch vrstvách.
Súčasťou výbavy spacáku Montello je systém pravého a ľavého zipsu (možnosť spojenia dvoch spacákov s opačným zipsom), pozdĺžne zapínanie, sťahovanie okolo hlavy, ale aj ďalšie nevyhnutnosti ako napríklad zatepľovací golier, vonkajšie vrecko na drobnosti či kompresný obal. Doporučená maximálna výška osoby je 195 centimetrov, rozmery v zbalenom stave sú 25 x 40 centimetrov, samozrejmosťou je kompresný obal pre zbalenie do čo najmenšieho rozmeru pri preprave. Rozmer samotného spacáku je 85 x 220 centimetrov. Jeho hmotnosť je iba 1350 gramov. Spací vak Montello je možné všestranne využiť na výlety do prírody, na kempovanie či k vode.
Pri tomto spacom vaku uviedol výrobca na obaloch a štítku chybne uvedené niektoré údaje. Špecifikácia zodpovedá parametrom uvedeným na webovej stránke.
Súčasťou výbavy spacáku Montello je systém pravého a ľavého zipsu (možnosť spojenia dvoch spacákov s opačným zipsom), pozdĺžne zapínanie, sťahovanie okolo hlavy, ale aj ďalšie nevyhnutnosti ako napríklad zatepľovací golier, vonkajšie vrecko na drobnosti či kompresný obal. Doporučená maximálna výška osoby je 195 centimetrov, rozmery v zbalenom stave sú 25 x 40 centimetrov, samozrejmosťou je kompresný obal pre zbalenie do čo najmenšieho rozmeru pri preprave. Rozmer samotného spacáku je 85 x 220 centimetrov. Jeho hmotnosť je iba 1350 gramov. Spací vak Montello je možné všestranne využiť na výlety do prírody, na kempovanie či k vode.
Pri tomto spacom vaku uviedol výrobca na obaloch a štítku chybne uvedené niektoré údaje. Špecifikácia zodpovedá parametrom uvedeným na webovej stránke.
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Certifikácia | ISO 13537 |
| Rok kolekcie | upravené 2021/22 |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | Polyamid (Nylon) |
| Vonkajší materiál | 210T Polyester Hexagonal Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 25 x 40 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , systém pravého a ľavého zipsu , pozdĺžne zapínanie , sťahovanie okolo hlavy , zatepľovací golier |
| Hmotnosť (kg) | 1,35 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | vonkajšie vrecko na drobnosti |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +5 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | +1 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -10 °C |













