Fenix | E02R
Fenix E02R je miniatúrna baterka na kľúče, či do kabelky s rozmerom iba 4,8 x 1,5 cm, hmotnosťou 15 gramov a maximálnym výkonom až 200 lúmenov s dosvitom 49 metrov. viac
Fenix E02R je miniatúrna baterka na kľúče, či do kabelky, s rozmerom iba 4,8 x 1,5 cm, hmotnosťou 15 gramov a maximálnym výkonom až 200 lúmenov s dosvitom 49 metrov. Baterka je nabíjateľná priamo, pomocou vstavaného micro-USB konektora. Ako zdroj energie slúži vstavaný Li-Pol akumulátor s kapacitou 120 mAh. Plné nabitie akumulátor trvá približne hodinu.
Baterka E02R ponúka dve úrovne intenzity svietenia - plný výkon 200 lúmenov (dosvit 49 metrov) vydrží na jedno nabitie svietiť 25 minút, slabší, eokonomický režim s výkonom 15 lúmenov vydrží svietiť až 6 a pol hodiny. Zapnutie baterky aj prepínanie režimov sa vykonáva pootočením hlavy baterky.
Baterka je vyrobená z pevného a odolného hliníku A6061-T6 s povrchovou úpravou proti poškriabaniu (Type III hard anodized). Vďaka tomu je baterká extrémne odolná a vydrží pády z výšky 1 metra. Baterka E02R je zároveň plne vode- a prachu odolná. Je možné ju bez poškodenia ponoriť až do hĺbky 2 metrov.
Fenix E02R sa vyrába v troch farebných prevedeniach - čiernej, modrej a hnedej farbe. Dodáva sa v balení, ktoré obsahuje samotnú baterku E02R, micro-USB káblik, krúžok pre zavesenie na kľúče a náhradný o-krúžok.
Baterka E02R ponúka dve úrovne intenzity svietenia - plný výkon 200 lúmenov (dosvit 49 metrov) vydrží na jedno nabitie svietiť 25 minút, slabší, eokonomický režim s výkonom 15 lúmenov vydrží svietiť až 6 a pol hodiny. Zapnutie baterky aj prepínanie režimov sa vykonáva pootočením hlavy baterky.
Baterka je vyrobená z pevného a odolného hliníku A6061-T6 s povrchovou úpravou proti poškriabaniu (Type III hard anodized). Vďaka tomu je baterká extrémne odolná a vydrží pády z výšky 1 metra. Baterka E02R je zároveň plne vode- a prachu odolná. Je možné ju bez poškodenia ponoriť až do hĺbky 2 metrov.
Fenix E02R sa vyrába v troch farebných prevedeniach - čiernej, modrej a hnedej farbe. Dodáva sa v balení, ktoré obsahuje samotnú baterku E02R, micro-USB káblik, krúžok pre zavesenie na kľúče a náhradný o-krúžok.
Parametre
| Materiál | Odolný hliník A6061-T6 |
|---|---|
| Vodeodolnosť | Áno - IP68 |
| Rozmer | 4,8 x 1,5 cm |
| Hmotnosť (g) | 15 g |
| Rok kolekcie | 2021 |
| Režim svietenia | 2 |
| Doba svietenia | max. 6:30 hod |
| Zdroj energie | vstavaný Li-Pol akumulátor 120 mAh |
| Zdroj svetla | 1 x LED Cree XP-G2 S3 |
| Dosvit | 49 m |
| Svetelný výkon | max 200 lm |
| Modelový rad | E (Economy) |
| Typ batérií | Vstavaný akumulátor |
| Farba svetla | Denná biela (5500-6500 K) |
| Záruka | 2 roky |
| Funkcia Powerbank | Nie |
| Farebné svietenie | Nie |
| Intenzita | max 591 cd |
| Priame nabíjanie | Áno - micro USB konektor |
| Zaostrovanie (meniteľný svetelný kužel) | Nie |









