Fenix | E12 V2.0
Fenix E12 V2.0 je nová generácia vreckovej baterky so svetelným tokom 160 lm a dosvitom 68 metrov, napájanej jedinou klasickou tužkovou AA batériou. viac
Fenix E12 V2.0 je nová generácia vreckovej baterky so svetelným tokom 160 lm a dosvitom 68 metrov, napájanej jedinou klasickou tužkovou AA batériou (priložená v balení). Ponúka tri režimi svietenia - maximálny výkon 160 lúmenov (výdrž 1 hodina svietenia), 30 lúmenov (13 hodín) a 5 lúmenov (výdrž až 70 hodín nepretržitého svietenia).
Baterka E12 sa aj v novej verzii ľahko ovláda, napája ju ľahko dostupná tužková batéria a má minimálny rozmer (7,76 x 1,9 x 1,76 cm) a hmotnosť (27 gramov bez batérie). Praktickou drobnosťou je pevná ocelová obojstranná spona. E12 v2.0 je plne vodeodolná (ponorenie až do hĺbky 2 metre, štandard IP68) a taktiež extrémne pevná a odolná (vydrží pády z výšky 1 meter). Je ideálna na bežné, každodenné nosenie alebo ako núdzové svietidlo, ktoré môžete mať vždy pripravené v batohu.
Baterka E12 sa aj v novej verzii ľahko ovláda, napája ju ľahko dostupná tužková batéria a má minimálny rozmer (7,76 x 1,9 x 1,76 cm) a hmotnosť (27 gramov bez batérie). Praktickou drobnosťou je pevná ocelová obojstranná spona. E12 v2.0 je plne vodeodolná (ponorenie až do hĺbky 2 metre, štandard IP68) a taktiež extrémne pevná a odolná (vydrží pády z výšky 1 meter). Je ideálna na bežné, každodenné nosenie alebo ako núdzové svietidlo, ktoré môžete mať vždy pripravené v batohu.
Parametre
| Materiál | Letecký tvrdený hliníkový typ T6 |
|---|---|
| Vodeodolnosť | do hĺbky 2 metre (IP 68) |
| Rozmer | 7,76 x 1,9 x 1,76 (dĺžka x priemer hlavy x priemer tela) cm |
| Hmotnosť (g) | (bez batérií): 27 g |
| Rok kolekcie | 2020 |
| Režim svietenia | 3 |
| Doba svietenia | max. 70 hod |
| Zdroj energie | 1x AA (tužková) |
| Zdroj svetla | MATCH CA18 |
| Dosvit | 68 m |
| Svetelný výkon | max. 160 lm |
| Modelový rad | E |
| Typ batérií | AA tužkové |
| Umiestnenie batérií | V tele čelovky |
| Farba svetla | Denná biela (5500-6500 K) |
| Farebné svietenie | Nie |
| Priame nabíjanie | Nie |




