Husky | Foal 1,2
Jednoduchá a ľahká karimatka Husky Foal z peny EVA, ktorý vyniká nízkou hmotnosťou a pevnosťou a nesaje vodu, čo nie je bežné u obyčajných penových karimatiek. Hrúbka 1,2 cm. viac
Husky Foal je jednoduchá a ľahká karimatka vyrobená z peny EVA, ktorý vyniká nízkou hmotnosťou a pevnosťou a v porovnaní s bežnými penovými karimatkami nesaje vodu. Rozmer karimatky je 180 x 60 cm a hrúbka 1,2 cm, hmotnosť iba 320 gramov. Rozmer karimatky v zbalenom stave je 60 x 14 cm. Výhodou je tiež dobrá odolnosť karimatky, ktorá je v porovnaní s nafukovacími a samonafukovacími karimatkami omnoho menej náchylná na mechnicé poškodenie.
Parametre
| Materiál | penový materiál EVA |
|---|---|
| Typ | Penová nenafukovacia |
| Rozmer | 2 , 180 x 60 x 1 |
| Hmotnosť | 0,32 kg |
| Vnútorný materiál | EVA |
| Rozmer v zbalenom stave | 60 x 14 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hrúbka | 1,2 cm |








