Husky | Felt 1,4
Karimatka Husky Felt je vyrobená z peny EVA, ktorý vyniká nízkou hmotnosťou a pevnosťou, nesaje vodu, čo nie je bežné u obyčajných penových karimatiek. Hrúbka 1,4 cm. viac
Karimatka Husky Felt je vyrobená z peny EVA, ktorý vyniká nízkou hmotnosťou a pevnosťou, nesaje vodu, čo nie je bežné u obyčajných penových karimatiek. Okrem toho je použitá aj alumíniová vrstva, ktorá umocňuje schopnosť izolácie. Karimatka má rozmer 190 x 60 cm s hrúbkou 1,4 cm a hmotnosť iba 490 gramov. Karimatka Husky Felt je z rady ľahkých karimatiek X Lite.
Parametre
| Materiál | penový materiál EVA |
|---|---|
| Typ | Penová nenafukovacia |
| Rozmer | 4 , 190 x 60 x 1 |
| Hmotnosť | 0,49 kg |
| Vnútorný materiál | EVA |
| Rozmer v zbalenom stave | 60 x 20 cm |
| Dĺžka | 190 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hrúbka | 1,4 cm |








