Husky | Fine 0,8
Ľahká a tenká penová karimatka Husky Fine z peny EVA s alumíniovou izolačnou vrstvou. Karimatka vyniká nízkou hmotnosťou a pevnosťou, nesaje vodu a má hmotnosť iba 240 gramov. viac
Ľahká a tenká penová karimatka Husky Fine je vyrobená z peny EVA a potiahnutá alumíniovou izolačnou vrstvou, pre lepšie izolačné vlastnosti, napriek minimálnej hrúbke iba 0,8 cm. Karimatka vyniká nízkou hmotnosťou a pevnosťou, vďaka použitiu EVA peny nesaje vodu a má extrémne nízku hmotnosť iba 240 gramov. Karimatka má rozmer 180 x 60 cm a hrúbku 0,8 cm. Zbalená má rozmer 60 x 14 cm.
Parametre
| Materiál | penový materiál EVA , alumíniová fólia |
|---|---|
| Typ | Penová nenafukovacia |
| Rozmer | 8 , 180 x 60 x 0 |
| Hmotnosť | 0,24 kg |
| Vnútorný materiál | EVA |
| Vonkajší materiál | Alu fólia na spodnej strane |
| Rozmer v zbalenom stave | 60 x 14 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hrúbka | 0,8 cm |







