Pinguin | Nimbus 3
Priestranný stan Pinguin Nimbus 3 je aj napriek svojej veľkosti mimoriadne pevný a odolný proti vetru. viac
Nosná konštrukcia stanu Pinguin Nimbus 3 pozostávajúca zo štyroch prútov, ktoré sa pretínajú v piatich bodoch je aj napriek svojej veľkosti mimoriadne pevná a odolná proti vetru. Rozmer zbaleného stanu je 65 x 27 cm.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Rozmer | cca 230 x 440 x 200 |
| Hmotnosť | 14,7 kg |
| Vetracie okná | 4 |
| Rozmer v zbalenom stave | 65 x 27 cm |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 185 (200) cm |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 14,7 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Kolíky | spolu 0 , 34 ks , 5 |


