Pinguin Nimbus 4
Nosná konštrukcia stanu Pinguin Nimbus 4 pozostáva zo štyroch prútov, ktoré sa pretínajú v piatich bodoch. Vďaka tomu je stan Pinguin Nimbus 4 aj napriek svojej veľkosti mimoriadne pevný a odolný proti vetru. viac
Nosná konštrukcia stanu Pinguin Nimbus 4 pozostáva zo štyroch prútov, ktoré sa pretínajú v piatich bodoch. Vďaka tomu je stan Pinguin Nimbus 4 aj napriek svojej veľkosti mimoriadne pevný a odolný proti vetru. Stan ponúka okrem velkorysého priestoru na spanie pre štyri alebo päť osôb aj dostatok odkladacieho priestoru vo veľkej a priedušnej predsieni. Stan vyniká aj variabilitou vstupov a veľmi dobrým vetraním. V prípade potreby je možné ho postaviť aj bez spálne.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Konštrukcia | 4 prúty O 11/13 mm |
| Vetracie okná | 4 |
| Vonkajší materiál | Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 68 x 28 cm |
| Počet osôb | 4 - 5 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 200 (215) cm |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 16,4 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Rozmer - vonkajší | 450 x 300 x 215 cm |
| Rozmer - vnútorný | spálňa 280 x 220 x 200 + predsieň 290 x 220 x 200 cm |
| Kolíky | spolu 0 , 38 ks , 55 kg |

