Pinguin | Taifun 2
Inovovaný model Pinguin Taifun 2 s dvoma vchodmi a predsieňami a s pevnou konštrukciou 4 prútov. viac
Inovovaný model dvojmiestneho stanu Pinguin Taifun 2 s dvoma vchodmi a predsieňami a s dvoma priečnymi prútmi. Predsienky sú dostatočne vysoké, tuhosť konštrukcie predurčuje stan na použitie i v náročnejších podmienkach.
Parametre
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Rozmer | cca 240 x 330 x 124 |
| Hmotnosť | 4,3 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Rozmer v zbalenom stave | 46 x 22 cm |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 2 500 mm |
| Vchody | 2 (4) |
| Výška stanu | 115 (124) cm |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 4,3 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Kolíky | spolu 0 , 16 ks , 39 |

