Ruike | Hussar P121
Ruike Hussar P121 je vreckový zatvárací nôž s dlhou čepeľou vyrobenou z martenzitovej chrómovej ocele Sandvik 14C28N s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. viac
Ruike Hussar P121 je vreckový zatvárací nôž s dlhou čepeľou vyrobenou z martenzitovej chrómovej ocele Sandvik 14C28N s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou.
Nôž disponuje páčkou flipper, ktorá zabezpečuje rýchle a pohodlné otváranie. Na výrobu rukoväte bol použitý materiál G10 s protišmykovou úpravou, ktorý sa stará o komfortný úchop v ruke. Ruike Hussar P121 je vybavený poistkou Liner Lock, ktorá bráni pred nechceným zatvorením noža počas používania. Praktickým doplnkom je aj oceľová spona, ktorá umožňuje jednoduché uchytenie noža vo vrecku, čím z neho spoločne s jeho nízkou hmotnosťou robí ideálneho spoločníka na každodenné nosenie. Celková dĺžka noža je 215 mm, z ktorej 88 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC. Ruike Hussar P121 je dostupný v čiernom alebo zelenom prevedení.
Nôž disponuje páčkou flipper, ktorá zabezpečuje rýchle a pohodlné otváranie. Na výrobu rukoväte bol použitý materiál G10 s protišmykovou úpravou, ktorý sa stará o komfortný úchop v ruke. Ruike Hussar P121 je vybavený poistkou Liner Lock, ktorá bráni pred nechceným zatvorením noža počas používania. Praktickým doplnkom je aj oceľová spona, ktorá umožňuje jednoduché uchytenie noža vo vrecku, čím z neho spoločne s jeho nízkou hmotnosťou robí ideálneho spoločníka na každodenné nosenie. Celková dĺžka noža je 215 mm, z ktorej 88 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC. Ruike Hussar P121 je dostupný v čiernom alebo zelenom prevedení.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 127 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Klip / Spona | Oceľová spona |
| Poistka sklápania | Liner Lock |
| Celková dĺžka | 21 , 5 cm |
| Materiál - čepel | Sandvik 14C28N , nerezová ocel |
| Materiál - rukoväť | G10 (zmes sklených vlákien a živice) |
| Dĺžka čepele | 8,8 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Otváranie | Páčka flipper |
| Hrúbka čepele | 3,5 mm |





