Pinguin | Nomad 50 Double
Dvojitá samonafukovacia karimatka Nomad 50 Double s rozmerom až 198 x 130 x 5 cm. viac
Pinguin 50 Double je dvojitá komfortná samonafukovacia karimatka hrúbkou 5 cm: Karimatka je dvojmiestna a má rozmer až 198 x 130 x 5 cm. Vďaka dĺžke až 198 cm ponúkne pohodlie aj pre vyššie postavy, šírka 130 cm ponúkne maximálne pohodlie dvom osobám. Vďaka rozmerom, hrúbke a konštrukcii z plnej peny s tvarovaným protisklzovým povrchom ponúka karimatka Nomad 50 maximálny komfort a iež výbornú izoláciu. Rozmer v zbalenom stave je napriek veľkému rozmeru karimatky iba 28 x 65 a hmotnosť 3,3 kg. Karimatka je ideálna do kempu, no pre ľudí vyhladávajúcich pohodlie dobre poslúži aj na dlhšie cesty a turistiku.
Parametre
| Materiál | TPU laminácia , Brúsený Polyester - protišmyklavý |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia dvojmiestna |
| Rozmer | 198 x 130 x 5 |
| Rok kolekcie | 2013 |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Konštrukcia | Plná pena s tvarovaným povrchom |
| Vnútorný materiál | Polyester TPU laminácia |
| Vonkajší materiál | TPU laminácia , Brúsený Polyester - protišmyklavý |
| Rozmer v zbalenom stave | 23 x 65 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada , prepravné púzdro , plastový ventil |
| Dĺžka | 198 cm |
| Šírka | 130 cm |
| Hrúbka | 5 cm |



