Pinguin | Nomad 75
Komfortná a dobre izolujúca samonafukovacia karimatka Nomad 75 s hrúbkou až 7,5 cm s veľkorysým rozmerom až 198 x 63 cm. viac
Komfortná samonafukovacia karimatka Pinguin Nomad 75 má hrúbku až 7,5 cm a predstavuje najhrubší z variantov karimatiek Nomad (dostupné aj v hrúbke 3,8 a 5 cm). Vďaka dĺžke až 198 cm a šírke 63 cm ponúkne pohodlie a dostatok priestoru aj pre vyššie postavy. Vďaka rozmerom, veľkej hrúbke a konštrukcii z plnej peny s tvarovaným protisklzovým povrchom ponúka karimatka Nomad 75 maximálny možný komfort a vynikajúcu tepelnú izoláciu. Rozmery v zbalenom stave je 19 x 63 cm a hmotnosť 2,2 kg. Nomad 75 je určená hlavne do kempu, no pre ľudí vyhladávajúcich pohodlie dobre poslúži aj na dlhšie cesty a turistiku.
Parametre
| Materiál | TPU laminácia , Brúsený Polyester - protišmyklavý |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 198 x 63 x 7 |
| Rok kolekcie | 2015 |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Konštrukcia | Plná pena s tvarovaným povrchom |
| Vnútorný materiál | Polyester TPU laminácia |
| Vonkajší materiál | TPU laminácia , Brúsený Polyester - protišmyklavý |
| Rozmer v zbalenom stave | 19 x 63 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada , prepravné púzdro , plastový ventil |
| Dĺžka | 198 cm |
| Šírka | 63 cm |
| Hrúbka | 7,5 cm |






