Cober | Rock
Cober Rock je základný ale pevný model trekkingových palíc určených predovšetkým na turistiku a výlety do prírody. Zaujímavý dizajn, hmotnosť 540 gramov na pár a široké rozpätie nastaviteľnosti dĺžky. viac
Cober Rock je základný ale nadštandardne pevný model trekkingových palíc určených predovšetkým na turistiku a výlety do prírody. Ponúkajú zaujímavý dizajn, hmotnosť 540 gramov na pár a široké rozpätie nastaviteľnosti dĺžky. Paličky Rock sú vybavené skrutkovaním zamykaním dĺžky a sú nastaviteľné v rozpätí od 64 do 140 cm. Sú vyrobené z pevnej zliatiny hliníka typu 7075 T6. Jednotlivé časti paličiek majú priemer 18, 16 a 14 mm. Samozrejmosťou sú pútka na prevlečenie ruky a odopínateľné snehové tanieriky (s priemerom 50 mm) na spodnej časti.
Parametre
| Materiál | Hliníková zliatina (Dural , ALU 7075 T6) |
|---|---|
| Rozmer | 43 - 140 cm |
| Hmotnosť (g) | 540 g |
| Príslušenstvo | Gumové koncovky , snehové tanieriky (50 mm) |
| Držadlo | Plast |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | tvrdený kov |
| Systém uzamykania dĺžky | Skrutkovací (Otáčací) |
| Antishock (Odpruženie) | Nie |



