Fizan | Classic
Fizan Classic je samostatná, teleskopická, vychádzková palica s tradičnou, pravouhlou rukoväťou v tvare T a je skvelá pre každého, kto má rád pravidelné prechádzky mimo horských terénov. V zloženom stave ( 68 cm) sa palica veľmi dobre skladuje. viac
Fizan Classic je samostatná, teleskopická, vychádzková palica s tradičnou, pravouhlou rukoväťou v tvare T a je skvelá pre každého, kto má rád pravidelné prechádzky mimo horských terénov. V zloženom stave ( 68 cm) sa palica veľmi dobre skladuje.
Fizan Classic je pevná vychádzková palica, ktorá sa pohodlne používa a poskytuje veľmi dobrú oporu a stabilitu. Pri prechádzke je v ruke maximálne pohodlná vďaka rukoväti, ktorá je vyrobená z mäkkého korku s naozaj dobrými úchopovými vlastnosťami navrhnutými tak, aby odolala pošmyknutiu. Driek palice je vyrobený z ALU 7075. Ide o vysokokvalitný hliník, ktorý je veľmi ľahký, no extrémne pevný a vydrží roky pravidelného chodenia a používania. Táto palica váži iba 240 g a ak sa nepoužíva, dá sa zložiť na 68 cm. Palica je dodávaná s gumenným krytom na kovovej špičke, čo zabraňuje poškodeniu spôsobenému karbidovou špičkou a zároveň vďaka tomu je palica tichšia pri chôdzi po chodníkoch. Súčasťou sú aj 2 veľkosti tanierikov (35 mm a 50 mm) pre celoročné používanie.
Fizan Classic sú ideálna voľba pre každého, kto hľadá kvalitnú a spoľahlivú výchadzkovú palicu, ktorá mu bude kedykoľvek oporou pri vychádzkach do mesta alebo do prírody.
Fizan Classic je pevná vychádzková palica, ktorá sa pohodlne používa a poskytuje veľmi dobrú oporu a stabilitu. Pri prechádzke je v ruke maximálne pohodlná vďaka rukoväti, ktorá je vyrobená z mäkkého korku s naozaj dobrými úchopovými vlastnosťami navrhnutými tak, aby odolala pošmyknutiu. Driek palice je vyrobený z ALU 7075. Ide o vysokokvalitný hliník, ktorý je veľmi ľahký, no extrémne pevný a vydrží roky pravidelného chodenia a používania. Táto palica váži iba 240 g a ak sa nepoužíva, dá sa zložiť na 68 cm. Palica je dodávaná s gumenným krytom na kovovej špičke, čo zabraňuje poškodeniu spôsobenému karbidovou špičkou a zároveň vďaka tomu je palica tichšia pri chôdzi po chodníkoch. Súčasťou sú aj 2 veľkosti tanierikov (35 mm a 50 mm) pre celoročné používanie.
Fizan Classic sú ideálna voľba pre každého, kto hľadá kvalitnú a spoľahlivú výchadzkovú palicu, ktorá mu bude kedykoľvek oporou pri vychádzkach do mesta alebo do prírody.
Parametre
| Materiál | hliníková zliatina 7075 |
|---|---|
| Rozmer | 68 - 140 cm |
| Hmotnosť (g) | 240 g |
| Krajina výroby | Taliansko |
| Príslušenstvo | gumový kryt , dva druhy tanierikov |
| Určenie | Chôdza , Vychádzky |
| Držadlo | plastové kombinované s korkom |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | E Basket Carbid s gumovým krytom TT |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Predĺžená rukoväť | Áno |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 18 / 16 / 14 mm |










