Pinguin | Bora 3
Ľahký, jednovchodový, veľmi ľahko rozložiteľný stan Pinguin Bora 3 pre tri až štyri osoby viac
Ľahký, jednovchodový, veľmi ľahko postaviteľný stan Pinguin Bora 3 je ideálna voľba pre 3 až 4 osoby na ľahký trek, alebo na rýchle prespatie v kempe. Stan má klasickú samonosnú kopulovú konštrukciu s veľkou apsidou (predsienkou) pre uloženie batožiny. Možno použiť ako ľavý tak aj pravý trojuholníkový vchod alebo prostredný vstup, príp. otvoriť všetko súčasne. Zbalený stan má rozmer iba 19 x 48 cm a váži 3,6 kg.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Vetracie okná | 3 |
| Vonkajší materiál | Polyester , podlepené švy , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 19 x 48 cm |
| Počet osôb | 3 - 4 |
| Predsieň | Áno (Apsida cca 75cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Nylon |
| Vchody | 1 (3) |
| Výška stanu | 115 (120) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,6 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Rozmer - vonkajší | cca 230 x 280 x 120 cm |
| Rozmer - vnútorný | 205 x 220 x 115 cm |
| Kolíky | spolu 0 , 25 , 17 ks |




