Pinguin | Bora 2
Ľahký, jednovchodový, veľmi ľahko staviteľný stan. Klasická samonosná konštrukcia s veľkou apsidou pre uloženie batožiny. Možno použiť ako ľavý tak pravý trojuholníkový vchod alebo prostredný vstup, príp. otvoriť všetko súčasne. viac
Pinguin Bora 2 je ľahký, jednovchodový, veľmi ľahko postaviteľný stan. Je to ideálna voľba pre 2 až 3 osoby na ľahký trek, alebo na rýchle prespatie v kempe. Stan má klasickú samonosnú kopulovú konštrukciu s veľkou apsidou (predsienkou) pre uloženie batožiny. Možno použiť ako ľavý tak aj pravý trojuholníkový vchod alebo prostredný vstup, príp. otvoriť všetko súčasne. Zbalený stan má rozmer iba 17 x 45 cm a váži 3,2 kg.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Polyester , podlepené švy , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 17 x 45 cm |
| Počet osôb | 5 |
| Predsieň | Áno (Apsida cca 75cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Nylon |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 110 (115) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,2 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Rozmer - vonkajší | cca 235 x 230 x 115 cm |
| Rozmer - vnútorný | 150 x 220 x 110 cm |





