Pinguin | Peak 25
Pinguin Peak 25 je ľahká a dobre zbaliteľná samonafukovacia karimatka, v tenšej z dvoch hrúbkových verzií Peak. viac
Pinguin Peak 25 je ľahká a dobre zbaliteľná samonafukovacia karimatka, v tenšej z dvoch hrúbkových verzií Peak s hrúbkou 2,5 cm. Karimatka má vďaka konštrukcii s vertikálnymi hviezdicovými dutinami a s mierne zúženou spodnou časťou veľmi nízku hmotnosť - iba 690 gramov, pričom rozmery v zbalenom stave nepresiahnu 13 x 27 cm. Karimatka Peak poskytne dostatočnú izoláciu a základný komfort pri dlhších výletoch a trekoch, kde je potrebné šetriť hmotnosť a priestor v batohu.
Parametre
| Materiál | TPU laminácia , Polyester Ripstop diamant , protišmykový povrch |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 183 x 51 x 2 |
| Rok kolekcie | 2012 |
| Hmotnosť | 0,69 kg |
| Konštrukcia | Pena s vertikálnymi hviezdicovými dutinami |
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Vonkajší materiál | TPU laminácia , Polyester Ripstop diamant , protišmykový povrch |
| Rozmer v zbalenom stave | 13 x 27 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada , prepravné púzdro , plastový ventil |
| Dĺžka | 183 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Hrúbka | 2,5 cm |



