Husky | Funny
Husky Funny je ľahká, dobre zbaliteľná nafukovacia karimatka s rozmerom až 190 x 60 cm a hrúbkov až 10 cm. viac
Husky Funny je ľahká, dobre zbaliteľná nafukovacia karimatka s rozmerom až 190 x 60 cm a hrúbkov až 10 cm. Má excelentné izolačné vlastnosti, jej hrúbka dokáže vyrovnať aj väčšie nerovnosti podkladu a zaručí komfortné spanie. Karimatka Fanny má hmotnosť iba 1350 gramov, čo je relatívne málo na to, aké veľké má rozmery: 190 x 60 x 10 centimetrov. Zbalená má rozmery 10 x 33 centimetrov. Je vyrobená z materiálu 240T Polyester Diamond Ripstop. Karimatka Funny je opatrená integrovanou nožnou pumpou a bočným výpustným ventilom. Táto karimatka je vhodná pre pohodlný spánok na každom teréne pre všetkých, ktorí hľadajú maximálny komfort a výbornú tepelnú izoláciu aj na úkor o niečo vyššej hmotnosti.
Parametre
| Materiál | PVC , 240T Polyester Diamond Ripstop |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 190 x 60 x 10 |
| Hmotnosť | 1,35 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 10 x 33 cm |
| Dĺžka | 190 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hrúbka | 10 cm |

















