Fenix | E06R
Fenix E06R je väčší variant miniatúrnej dobíjateľnej baterky Fenix E03R V2.0. Ponúka vyšší výkon, ultrafialové svetlo a laserové ukazovadlo. viac
Parametre
| Materiál | Hliníková zliatina |
|---|---|
| Vodeodolnosť | IP66 (prudký dážď) |
| Rozmer | 6,9 x 2,9 x 1,6 cm |
| Hmotnosť (g) | 54 g |
| Režim svietenia | 10 |
| Doba svietenia | 60 hod |
| Zdroj energie | Interný akumulátor |
| Zdroj svetla | UV LED Luminus SST-08 , Luminus SST-12 |
| Dosvit | 110 m |
| Svetelný výkon | 700 lm |
| Modelový rad | E-R |
| Typ batérií | Vstavaný akumulátor |
| Farba svetla | Denná biela (5500-6500 K) |
| Farebné svietenie | Ultrafialová , Multi-Color , Červený laser |
| Intenzita | 3100 cd |





