Husky | Fran
Husky Fran je nafukovacia karimatka, ktorá je ľahko zbaliteľná, výborne izoluje, dobre vyrovnáva nerovnosti terénu a vďaka svojej veľkosti a váhe sa dá ľahko nosiť na rôzne outdoorové výlety. viac
Husky Fran je nafukovacia karimatka, ktorá vyznačuje nízkou váhou, dobrou zbaliteľnosťou a skvelými izolačnými vlastnosťami. Veľkou výhodou je jej hrúbka, ktorá dokáže vyrovnať aj väčšie nerovnosti terénu a zaručuje tak komfortné spanie. Vezmi si ju so sebou na bicykel, cestovanie s batohom, treking. Zvládne v pohode akýkoľvek terén aj podmienky.
Parametre
| Typ | Nafukovacia |
|---|---|
| Rozmer | 186 × 55 × 10 |
| Hmotnosť | 1,350 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 33 × 10 cm |
| Dĺžka | 186 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Hrúbka | 10 cm |
| R - Tepelný koeficient | 3 , 1 |










