Husky | Flame 1
Husky Flame 1 je malý a ľahký jednomiestny expedičný stan, ideálny pre horolezcov, skialpinistov a cykloturistov a turistov. viac
Husky Flame 1 je malý a ľahký jednomiestny expedičný stan, ideálny pre horolezcov, skialpinistov a cykloturistov a turistov, ktorí požadujú malý rozmer a hmotnosť pri zachovaní spoľahlivosti aj pri tých najťažších poveternostných podmienkach. Napriek svojim menším rozmerom v sebe nezaprie rokmi overenú a neustále zdokonalovanú stálicu medzi stanmi do náročných podmienok. Flame bol už testovaný pri mnohých neľahkých expedíciách, v ktorých sa stopercentne osvedčil. Nespornou výhodou je jeho stabilita v nepriaznivom počasí, ktorú zaisťuje ľahká a pevná konštrukcia s kolíkmi k ukotveniu a so snehovými goliermi. Vysokú odolnosť proti vonkajším vplyvom, priedušnosť a pohodlie zaručujú kvalitné materiály, z ktorých sú vyrobené oba plášte stanu a podlážka.
Parametre
| Typ | Semi-Geodetický |
|---|---|
| Vetracie okná | 3 |
| Vnútorný materiál | 210T Polyester RipStop , PU záter , Podlepené švy |
| Vonkajší materiál | priedušný Nylon 190T + sieťová moskytiéra |
| Rozmer v zbalenom stave | 13 x 50 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set , kompresný obal , snežné goliere |
| Počet osôb | 1 |
| Predsieň | 1 (cca 120 x 60 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 7 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 11 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 100 cm |
| Body kríženia | 3 |
| Celková hmotnosť | 2,7 kg |
| Materiál prútov | Dural |
| Rozmer - vonkajší | 285 x 120 x 100 cm |
| Rozmer - vnútorný | 220 x 50-95 x 100 cm |
| Kolíky | odľahčené , duralové |









