Husky | Fighter 3-4
Stan Husky Fighter je vhodný do extrémov, jeho štvorprútová duralová konštrukcia zaručuje maximálnu možnú stabilitu aj pri veľmi silnom vetre, samozrejmosťou je zvýšená ochrana proti dažďu. viac
Stan Husky Fighter je vhodný do extrémov - vysokohorská turistika, náročný treking, expedície, stan pred nepriznivými poveternostnými podmienkami vždy výborne ochráni. Jeho štvorprútová duralová konštrukcia zaručuje maximálnu možnú stabilitu aj pri veľmi silnom vetre, zvýšená vodeodolnosť zabezpečí ochranu aj pri silných a dlhotrvajúcich dažďoch. Stan obsahuje štvorprútovú odľahčenú duralovú vonkajšiu konštrukciu a ľahké no pevné duralové kolíky. Husky Fighter je vďaka použitiu materiálu s RipStop úpravou výborne odolný proti mechanickému poškodeniu a je dodávaný s opravárenským setom.
Stan najlepšie poslúži pre 3 osoby, v prípade potreby sa v ňom vyspia aj štyria. Husky Fighter je dostupnný v dvoch farbách - červenej a zelenej.
Video s predstavením stanu Husky Fighter 3-4 (kliknutím prejsť na video)
Stan najlepšie poslúži pre 3 osoby, v prípade potreby sa v ňom vyspia aj štyria. Husky Fighter je dostupnný v dvoch farbách - červenej a zelenej.
Video s predstavením stanu Husky Fighter 3-4 (kliknutím prejsť na video)
Parametre
| Typ | Geodetický |
|---|---|
| Hmotnosť | 4,4 - 4,8 kg |
| Konštrukcia | dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konstrukciou |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Nylon 190T + sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | PU záter , 210T Polyester RipStop |
| Rozmer v zbalenom stave | 55 x 17 cm |
| Príslušenstvo | sada na opravu , kompresný obal , snežné límce |
| Počet osôb | 3 - 4 |
| Predsieň | Áno (2 - cca 100 cm + cca 50 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 7 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 11 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 130 cm |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 4,8 kg |
| Materiál prútov | dural (priemer 8 , 5 mm) |
| Rozmer - vonkajší | 380 x 230 x 130 cm |
| Rozmer - vnútorný | 220 x 200 x 125 cm |
| Kolíky | duralové odľahčené |









