Husky | Felen 3-4
Husky Felen 3-4 je extrémne odolný a pevný expedičný stan pre 3 až 4 osoby s veľkou predsienkou. viac
Husky Felen 3-4 je extrémne odolný a pevný expedičný stan pre 3 až 4 osoby s veľkou predsienkou. Stan Felen je dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou extrémne pevnou konštrukciou geodetického typu, ktorú tvoria 4 duralové tyčky (priemer 8,5 mm), ktoré sa križujú až na 7 miestach a zabezpečujú tak výnimočnú stabilitu a odolnosť voči akémukoľvek počasiu. Prúty sú o stan prichytené kombináciou textilných tunelov, do ktorých sa tyčka prevlečie a klasických plastových háčikov na zacvaknutie stanu o tyčku. Podlaha z 190T Polyesteru so záterom s vodným stĺpcom 10 000 mmm H2O a vonkajší stan z 210T Polyesteru so záterom s vodným stĺpcom 6 000 mm H2O zabezpečia abslútnu vodeodolnosť, Ripstop úprava pomôže stan ochrániť pred mechanickým poškodením. Stan má vzhľadom na svoju pevnú konštrukciu a ponúkaný vnútorný priestor nízku hmotnosť - 5,6 kg.
Vnútorný stan ponúka priestor cca 210 x 220 cm a poslúži veľmi pohodlne 3 osobám, no bez problémov sa v ňom vyspia aj štyria. Samozrejmosťou sú vetracie okná a vnútorné úložné priestory na drobnosti, batohy a výstroj sa pohodlne zmestia do rozmernej predsienky (cca 135 x 220 cm). Okrem variantu pre 3 až 4 osoby sa stan Felen vyrába aj v menšom prevedení pre 2 až 3 osoby.
Vnútorný stan ponúka priestor cca 210 x 220 cm a poslúži veľmi pohodlne 3 osobám, no bez problémov sa v ňom vyspia aj štyria. Samozrejmosťou sú vetracie okná a vnútorné úložné priestory na drobnosti, batohy a výstroj sa pohodlne zmestia do rozmernej predsienky (cca 135 x 220 cm). Okrem variantu pre 3 až 4 osoby sa stan Felen vyrába aj v menšom prevedení pre 2 až 3 osoby.
Parametre
| Materiál | Polyester , Dural , Polyester Ripstop |
|---|---|
| Typ | Geodetický |
| Vetracie okná | 4 |
| Vnútorný materiál | priedušný Nylon 210T + siet’ová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | PU záter , 210T polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 58 x 18 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal , sada na opravu |
| Počet osôb | 3 - 4 |
| Predsieň | 1 (cca 135 x 220 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | 190T Polyester |
| Vchody | 1 do vnútorného stanu , 2 do predsienky |
| Výška stanu | 135 cm |
| Body kríženia | 7 |
| Celková hmotnosť | 5,6 kg |
| Rozmer - vonkajší | 200 × 355 × 135 cm |
| Rozmer - vnútorný | cca 220 x 220 x 130 cm |
| Kolíky | dural |




