Coleman | Coastline 4 Deluxe
Coleman Coastline 4 Deluxe je rodinný stan, ktorý ochráni za každého počasia a je jednoduchý na používanie. Stan je vodeodolný z materiálu, ktorý zaisťuje, že sa látka nebude nebezpečne nekontrolovane vzplanúť a sama sa uhasí, čím poskytne čas na únik v prípade núdze a má plne všitú podlahu čím chráni pred hmyzom a vodou. Navyše vysoko flexibilné a ľahké sklolaminátové palice zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky viac
Coleman Coastline 4 Deluxe je rodinný stan, ktorý ochráni za každého počasia a je jednoduchý na používanie. Stan je vodeodolný z materiálu, ktorý zaisťuje, že sa látka nebude nebezpečne nekontrolovane vzplanúť a sama sa uhasí, čím poskytne čas na únik v prípade núdze a má plne všitú podlahu čím chráni pred hmyzom a vodou. Navyše vysoko flexibilné a ľahké sklolaminátové palice zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. Táto konštrukcia navyše poskytuje vynikajúcu stabilitu v náročných poveternostných podmienkach a taktiež ponúka celú výšku hlavy, optimálne využíva vnútorný priestor. Vynikajúca ventilácia vďaka otvoru pre studený vzduch a veľkým nastaviteľným ventilačným panelom poskytuje pohodlnejší pobyt, zatiaľ čo pridanie nových samonavíjacích okenných krytov Coleman® ponúka rýchly prístup do vonkajšieho sveta jednou rukou hneď ráno.
Parametre
| Typ | Tunel |
|---|---|
| Rozmer | 290 x 430 x 200 cm |
| Hmotnosť | 13,5 kg |
| Vetracie okná | 3 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 70 x 27 x 27 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 4 |
| Vodeodolnosť tropika | 3000 mm |
| Materiál podlaha | Šité v podlahe |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | 200 cm |









