Husky | Bolen 5 Dural
Husky Bolen 5 Dural je veľký, priestranný rodinný kempingový stan s tunelovou konštrukciou, väčší z dvoch verzií stanu Bolen. Je ideálny pre 5 dospelých, ale poslúži aj veľkej rodine s viacerými deťmi. viac
Husky Bolen 5 Dural je veľký, priestranný rodinný kempingový stan s tunelovou konštrukciou, väčší z dvoch verzií stanu Bolen. Je ideálny pre 5 dospelých, ale poslúži aj veľkej rodine s viacerými deťmi.
Stan Bolen 5 predstavuje vďaka svojej vnútornej priestornosti cestovný ideál medzi rodinnými stanmi. Ide o väčšiu verziu modelu Bolen 4. Obľúbia si ho najmä milovníci dlhších pobytov v kempe. Tí určite ocenia veľkú predsieň s pevnou podlážkou a s dvoma vchodmi, kde všetko potrebné uskladniť a ešte tu môžu pohodlne tráviť čas, pri nepriaznivom počasí. Veľkorysé rozmery spálne stanu Bolen 5 poskytnú dostatok miesta piatim dospelým osobám. V prípade potreby sa potom dá plocha na spaní oddeliť sieťkou na dve časti. Ozajstný komfort a jednoduchá stavba sú hlavné devízy tohto modelu určeného aj pre dovolenky a dlhodobé kempovanie.
Pláš aj podlážka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, veľmi dobrú priedušnosť a dostatočný komfort. Jednoduchá tunelová konštrukcia s duralovými tyčkami zároveň zaisťuje výbornú stabilitu. K stanu je možné zakúpiť dodatočný stanový prístrešok pred vchod.
Stan Bolen 5 predstavuje vďaka svojej vnútornej priestornosti cestovný ideál medzi rodinnými stanmi. Ide o väčšiu verziu modelu Bolen 4. Obľúbia si ho najmä milovníci dlhších pobytov v kempe. Tí určite ocenia veľkú predsieň s pevnou podlážkou a s dvoma vchodmi, kde všetko potrebné uskladniť a ešte tu môžu pohodlne tráviť čas, pri nepriaznivom počasí. Veľkorysé rozmery spálne stanu Bolen 5 poskytnú dostatok miesta piatim dospelým osobám. V prípade potreby sa potom dá plocha na spaní oddeliť sieťkou na dve časti. Ozajstný komfort a jednoduchá stavba sú hlavné devízy tohto modelu určeného aj pre dovolenky a dlhodobé kempovanie.
Pláš aj podlážka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, veľmi dobrú priedušnosť a dostatočný komfort. Jednoduchá tunelová konštrukcia s duralovými tyčkami zároveň zaisťuje výbornú stabilitu. K stanu je možné zakúpiť dodatočný stanový prístrešok pred vchod.
Parametre
| Typ | Tunel |
|---|---|
| Konštrukcia | dvojplášťový tunelový stan s vnútornou konštrukciou |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 40 x 75 cm |
| Príslušenstvo | sada na opravu , kompresný obal |
| Počet osôb | 5 |
| Predsieň | Áno , cca 260 x 340 |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , vrstvený PE , nepremokavý |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 200 |
| Celková hmotnosť | 14,8 kg |
| Materiál prútov | 5 mm) , dural (priemer 11 |
| Rozmer - vonkajší | 340 x 480 x 200 cm |
| Rozmer - vnútorný | 312 x 210 x 190 cm |
| Kolíky | ocelové |









