Camp | Sonic Alu 2
Camp Sonic Alu 2 sú ľahké skladacie hliníkové palice vhodné pre trailový beh aj trekking s predĺženou rukoväťou. Zložené merajú iba 36 cm a vďaka pribalenému obalu ich tak môžete vždy prenášať priamo v batohu bez obavy, že zašpiníte ďalšie veci v batohu. viac
Camp Sonic Alu 2 sú ľahké skladacie hliníkové palice vhodné pre trailový beh aj trekking s predĺženou rukoväťou. Zložené merajú iba 36 cm a vďaka pribalenému obalu ich tak môžete vždy prenášať priamo v batohu bez obavy, že zašpiníte ďalšie veci v batohu.
Predĺžené madlo s plastovou hlavou zaisťuje komfortný a bezpečný úchop, čo oceníte najmä v členitom teréne. Ergonomicky tvarované pútka pre ľavú a pravú ruku je možné ľahko nastaviť aj v rukaviciach. Vnútorné vodiace lanko, ktorým je možné nastavovať tuhosť palice, je pre zvýšenie životnosti oplastované. Horný segment je vybavený uzamykateľným klipom pre presné nastavenie potrebnej dĺžky palice v rozsahu od 115 do 135 cm. Súčasťou sú aj dve veľkosti tanierov, ktoré spolu s karbidovými hrotmi zaistia pevnú oporu za všetkých podmienok. Predinštalovaný tanier Dart basket je navrhnutý špeciálne pre kamenistý terén a skvele plní svoju funkciu proti zaseknutiu palice medzi kameňmi. Veľkou výhodou palicou Camp Sonic Alu 2 je vynikajúca zbaliteľnosť - zložené merajú iba 36 cm.
Vlastnosti: 5 segmentov z hliníkovej zliatiny (7075); Konštrukcia na báze lavínovej sondy („Z-pole“); Vnútorné lanko na nastavenie tuhosti; Jednoduché zostavenie; Nastavenie dĺžky od 115 do 135cm pomocou uzamykateľného klipu; Dĺžka zbalených palíc iba 36 cm; Predĺžená penová ergonomicky tvarovaná rukoväť; Ergonomické pútka pre ľavú a pravú ruku; Karbidové hroty; Dve veľkosti tanierov; Gumové ochranné konvocky hrotov a kompaktný obal na palice súčasťou balenia; Primárne použitie: Trailový beh, trekking.
Predĺžené madlo s plastovou hlavou zaisťuje komfortný a bezpečný úchop, čo oceníte najmä v členitom teréne. Ergonomicky tvarované pútka pre ľavú a pravú ruku je možné ľahko nastaviť aj v rukaviciach. Vnútorné vodiace lanko, ktorým je možné nastavovať tuhosť palice, je pre zvýšenie životnosti oplastované. Horný segment je vybavený uzamykateľným klipom pre presné nastavenie potrebnej dĺžky palice v rozsahu od 115 do 135 cm. Súčasťou sú aj dve veľkosti tanierov, ktoré spolu s karbidovými hrotmi zaistia pevnú oporu za všetkých podmienok. Predinštalovaný tanier Dart basket je navrhnutý špeciálne pre kamenistý terén a skvele plní svoju funkciu proti zaseknutiu palice medzi kameňmi. Veľkou výhodou palicou Camp Sonic Alu 2 je vynikajúca zbaliteľnosť - zložené merajú iba 36 cm.
Vlastnosti: 5 segmentov z hliníkovej zliatiny (7075); Konštrukcia na báze lavínovej sondy („Z-pole“); Vnútorné lanko na nastavenie tuhosti; Jednoduché zostavenie; Nastavenie dĺžky od 115 do 135cm pomocou uzamykateľného klipu; Dĺžka zbalených palíc iba 36 cm; Predĺžená penová ergonomicky tvarovaná rukoväť; Ergonomické pútka pre ľavú a pravú ruku; Karbidové hroty; Dve veľkosti tanierov; Gumové ochranné konvocky hrotov a kompaktný obal na palice súčasťou balenia; Primárne použitie: Trailový beh, trekking.
Parametre
| Materiál | Karbid , 7075 Hliník |
|---|---|
| Rozmer | zložené: 36 , rozložené 115 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 246 g |
| Príslušenstvo | Ochranný gumový kryt hrotu , 2 páry tanierikov , kompaktný obal |
| Určenie | Trekking , Trail Running |
| Držadlo | EVA pena |
| Počet dielov | 5 |
| Hrot | Karbid |
| Pútko | Áno |
| Systém skladania | Rozložením |
| Predĺžená rukoväť | Áno |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 16 / 14 / 12 mm |














