Camp | Backcountry 3
Camp Backcountry 3 sú ľahučké 3-dielne teleskopické hliníkové trekkingové paličky pre letnú aj zimnú turistiku. viac
Camp Backcountry 3 sú ľahučké 3-dielne teleskopické hliníkové trekkingové paličky, vďaka vymeniteľným tanierikom (priemer 44 resp 83 mm) sú vhodné tak pri letnú, ako aj zimnú turistiku. Ergonomická rukoväť s pútkami je dizajnovaná pre maximálne pohodlie a efektivitu pri zábere. Teleskopické segmenty sú zabezpečované rýchlo-zamykateľnými klipmi, ktoré umožňujú veľmi jednoduché a rýchle nastavenie dĺžky palice od v rozmedzí 64 do 135 cm. Samozrejmosťou sú gumové koncovky na ochranu karbidových hrotov.
Parametre
| Materiál | Hliník 6061 |
|---|---|
| Rozmer | 65 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | pár: 512 g |
| Príslušenstvo | Gumové koncovky , 2 páry tanierikov (44 / 83 mm) |
| Držadlo | Penové |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Karbid |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 18 / 16 / 14 mm |
| Antishock (Odpruženie) | Nie |
















