Husky | Baul 4
Husky Baul 4 je komfortný a priestranný stan pre 4 osoby, charakteristický svojou nadpriemerne veľkou a dostatočne vysokou predsieňou. Veľkou výhodou stanu je veľmi jednoduchá konštrukcia, ktorá umožňuje ľahké a rýchle zloženie stanu. viac
Husky Baul 4 je komfortný a priestranný stan pre 4 osoby, charakteristický svojou nadpriemerne veľkou a dostatočne vysokou predsieňou. Veľkou výhodou stanu je veľmi jednoduchá konštrukcia, vďaka ktorej stan postaví naozaj každý behom pár minút.
Stan je vhodný najmä na dlhodobejšie rodinné kempovanie (dobre poslúži 4 dospelým ale aj rodine s tromi menšími deťmi), no ocení ho napríklad aj skupina vodákov alebo cyklistov s doprovodným autom, ktorý ho dopraví na miesto prespatia. Stan Baul 4 je dvojplášťový stan s vonkajšou konštrukciou so zosilnenými durawrapovými prútmi o priemere 11 mm. Spálňa sa vpína zvnútra stanu, stan je teda možné postaviť aj bez nej, ako samotný prístrešok proti dažďu. Vonkajší stan je vyrobený z 185T Polyesteru s vodným stĺpcom plášťa 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry na zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý vrstvený PE s vodným stĺpcom 5 000mm/cm2. Kolíky na ukotvenie stanu sú z ocele.
Stan je vhodný najmä na dlhodobejšie rodinné kempovanie (dobre poslúži 4 dospelým ale aj rodine s tromi menšími deťmi), no ocení ho napríklad aj skupina vodákov alebo cyklistov s doprovodným autom, ktorý ho dopraví na miesto prespatia. Stan Baul 4 je dvojplášťový stan s vonkajšou konštrukciou so zosilnenými durawrapovými prútmi o priemere 11 mm. Spálňa sa vpína zvnútra stanu, stan je teda možné postaviť aj bez nej, ako samotný prístrešok proti dažďu. Vonkajší stan je vyrobený z 185T Polyesteru s vodným stĺpcom plášťa 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry na zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý vrstvený PE s vodným stĺpcom 5 000mm/cm2. Kolíky na ukotvenie stanu sú z ocele.
Parametre
| Typ | Tunel - Kaskáda |
|---|---|
| Konštrukcia | dvojplášťový tunelový stan s vonkajšou konštrukciou |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | siet’ová moskytiéra , priedušný nylon 190T |
| Vonkajší materiál | 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 23 x 60 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | 1 (cca 210 x 270 cm) , s podlážkou |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 5 000 mm |
| Materiál podlaha | PU , 190T Polyester |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | cca 180 (190) cm |
| Celková hmotnosť | 8,5 kg |
| Materiál prútov | durawrap (priemer 11 mm) |
| Rozmer - vonkajší | 430 x 270 x 190 cm |
| Rozmer - vnútorný | spálňa 210 x 180 x 170-240 cm |
| Kolíky | ocelové |








