Pinguin | Tornado 3
Ľahký a pevný stan Pinguin Tornado 3 s dvoma vchodmi a predsieňami pre tri osoby. Tuhosť konštrukcie predurčuje stan na použitie i v náročnejších podmienkach. viac
Ľahký a pevný stan Pinguin Tornado 3 s dvoma vchodmi a predsieňami pre tri osoby. Tuhosť konštrukcie predurčuje stan na použitie i v náročnejších podmienkach. Stan je vďaka dostatočnej šírke vnútorného priestoru, až 205 cm, veľmi pohodlne použiteľný pre 3 osoby, no núdzovo sa v ňom vyspia aj 4 osoby. Tradičná kopulová konštrukcia je doplnená o dva priečne prúty, ktoré zvyšujú pevnosť konštrukcie a vytvárajú na oboch stranách priestranné predsienky. Vďaka tuhej konštrukcii, ale aj dobrej vodeodolnosti stan zvládne aj výlety v náročnejších podmienkach. Nízka hmotnosť, iba 4,95 kg a rozmer v zbalenom stave 48 x 21 cm robí stan Pinguin Tornado 3 vhodný aj na dlhšie túry, no vďaka dostatočnému priestoru nesklame ani v kempe.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon , Laminát |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Rozmer | cca 405 x 240 x 137 |
| Hmotnosť | 4,95 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 48 x 21 cm |
| Počet osôb | 3 - 4 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 128 (137) cm |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 4,95 kg |
| Materiál prútov | Laminát |
| Kolíky | spolu 0 , 16 ks , 25 |






