Pinguin | Tornado 4
Pinguin Tornado 4 je priestranný no ľahký stan, ideálny na výlety pre väčšiu skupinu ľudí. Je určený pre 4 až 5 ľudí. viac
Pinguin Tornado 4 je priestranný, no ľahký stan, ideálny na výlety pre väčšiu skupinu ľudí. Je určený pre 4 až 5 osôb. Stan má dva vchody, pričom vchod z jednej zo strán je variabilnejší a nastaviteľný. Dve predsienky ponúknu dostatočné miesto na uskladnenie batohov, vnútorný priestor spálne 220 x 250 cm zas dostatok miesta na prenocovanie pre 4 ľudí, v prípade núdze však poslúži aj piatim. Tradičná kopulová konštrukcia je doplnená o dva priečne prúty, ktoré zvyšujú pevnosť konštrukcie a vytvárajú na oboch stranách priestranné predsienky. Vďaka tuhej konštrukcii, ale aj dobrej vodeodolnosti stan zvládne aj výlety v náročnejších podmienkach. Nízka hmotnosť, iba 6,2 kg a rozmer v zbalenom stave 55 x 22 cm robí stan Pinguin Tornado 4 vhodný aj na dlhšie túry, no vďaka dostatočnému priestoru nesklame ani v kempe.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon , Laminát |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Rozmer | cca 420 x 270 x 140 cm |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 55 x 22 cm |
| Počet osôb | 4 - 5 |
| Predsieň | 2 |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 130 (140) cm |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 6,2 kg |
| Materiál prútov | Laminát |
| Kolíky | (16ks) |







