Pinguin | Tornado 2
Ľahký a stabilný stan Pinguin Tornado 2 s dvomi vchodmi a dvomi predsienkami určený pre dvoch ľudí. Tuhosť konštrukcie predurčuje stan na použitie i v náročnejších podmienkach. viac
Ľahký a stabilný dvojmiestny stan Pinguin Tornado 2 s dvoma vchodmi a dvoma predsieňami, vystužený dvomi priečnym vrcholovými prúty. Predsienky sú dostatočne vysoké, jeden z dvoch vchodov je varitabilný. Tuhosť konštrukcie predurčuje stan Tornado na použitie i v náročnejších podmienkach. Tradičná kopulová konštrukcia je doplnená o dva vrchné priečne prúty, ktoré zvyšujú pevnosť konštrukcie a vytvárajú na oboch stranách priestranné predsienky. Vďaka tuhej konštrukcii, ale aj dobrej vodeodolnosti stan zvládne aj výlety v náročnejších podmienkach. Hmotnosť stanu je iba 3,95 kg a rozmer v zbalenom stave 46 x 20 cm, vďaka čomu je praktický aj na dlhšie výlety, no vďaka vnútorným rozmerom je vhodný aj do kempu pre dvoch ľudí.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon , Laminát |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Rozmer | cca 240 x 330 x 124 |
| Hmotnosť | 3,95 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 46 x 20 cm |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | 2 |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 115 (124) cm |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 3,95 kg |
| Materiál prútov | Laminát |
| Kolíky | 16 ks , spolu cca 0 , 25 |








