Husky | Slate New
Trekingové palice Slate New sú trojdielne palice, vyrobené prevažne z hliníku, čo zaisťuje ich ľahkosť. Rukoväť je vyrobená z výlisku EVA, ktorý vyniká schopnosťou neabsobrovať vlhkosť a napomáha zamedziť potenie rúk. Táto rukoväť je oproti predchádzajúcemu modelu predĺžená. Samozrejmosťou sú bezpečnostné kryty a hroty. viac
Trekingové palice Slate New sú trojdielne palice, vyrobené prevažne z hliníku, čo zaisťuje ich ľahkosť. Rukoväť je vyrobená z výlisku EVA, ktorý vyniká schopnosťou neabsobrovať vlhkosť a napomáha zamedziť potenie rúk. Táto rukoväť je oproti predchádzajúcemu modelu predĺžená. Samozrejmosťou sú bezpečnostné kryty a hroty.
Parametre
| Materiál | hliník 7075 |
|---|---|
| Rozmer | 60 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 240 g |
| Príslušenstvo | gumové koncovky , 2 páry snehových tanierov |
| Držadlo | výlisok EVA (predĺžené) |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Ocel |
| Predĺžená rukoväť | Áno |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 16 / 14 / 12 mm |
| Antishock (Odpruženie) | Nie |




