Camp | Sky Carbon Evo
Camp Sky Carbon Evo sú ultraľahké, skladacie turistické palice, vyrobené z uhlíkových vlákien a hliníkovej zliatiny pre najlepšie váhu, tuhosť a pevnosť. viac
Camp Sky Carbon Evo sú ultraľahké, skladacie turistické palice, vyrobené z uhlíkových vlákien a hliníkovej zliatiny pre najlepšie váhu, tuhosť a pevnosť.
Tieto palice majú ergonomickú rukoväť s nastaviteľným pútkom, ktorý zaisťuje dobrý komfort a pevnú fixáciu k ruke v každom teréne. Všetkými piatimi segmentami prechádza špeciálne lanko s možným nastavením tuhosti zloženia. Horný segment obsahuje hliníkový klip pre uzamknutie palice. Palice Camp Sky Carbon Evo je možné nastavovať v dĺžke 115 - 135 cm pričom rozmer zložených palíc je iba 36 cm. Ako sme už spomínali tieto palice sa jednoducho dajú zložiť na 5 segmentov s vnútorným lankom s nastaviteľným systémom tuhosti a vďaka tomu sú maximálne skladné, rozmerom veľmi malé po zložení. Sú vhodné najmä pre turistiku alebo terénny beh ako v lete tak aj v zime vďaka vymeniteľným košíčkom. Súčasťou balenia je aj púzdro.
Turistické palice Camp Sky Carbon Evo sú ideálna voľba pre každého, kto hľada veľmi skladné, ľahké a praktické palice, ktoré nespôsobujú veľkú záťaž.
Tieto palice majú ergonomickú rukoväť s nastaviteľným pútkom, ktorý zaisťuje dobrý komfort a pevnú fixáciu k ruke v každom teréne. Všetkými piatimi segmentami prechádza špeciálne lanko s možným nastavením tuhosti zloženia. Horný segment obsahuje hliníkový klip pre uzamknutie palice. Palice Camp Sky Carbon Evo je možné nastavovať v dĺžke 115 - 135 cm pričom rozmer zložených palíc je iba 36 cm. Ako sme už spomínali tieto palice sa jednoducho dajú zložiť na 5 segmentov s vnútorným lankom s nastaviteľným systémom tuhosti a vďaka tomu sú maximálne skladné, rozmerom veľmi malé po zložení. Sú vhodné najmä pre turistiku alebo terénny beh ako v lete tak aj v zime vďaka vymeniteľným košíčkom. Súčasťou balenia je aj púzdro.
Turistické palice Camp Sky Carbon Evo sú ideálna voľba pre každého, kto hľada veľmi skladné, ľahké a praktické palice, ktoré nespôsobujú veľkú záťaž.
Parametre
| Materiál | Hliník 7075 , Karbón |
|---|---|
| Rozmer | zložené 36 cm, rozložené 115 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 200 g |
| Záruka | 2 roky |
| Príslušenstvo | Vymeniteľné košíčky , púzdro |
| Určenie | Turistika , treking , trailový beh |
| Počet dielov | 5 |
| Hrot | Carbid |
| Pútko | Áno |
| Systém skladania | Rozložením |
| Predĺžená rukoväť | Nie |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 16 - 12 mm |














