Camp | Backcountry Ergo
Camp Backcountry Ergo sú teleskopické palice vyvinuté na trailové behanie, vyrobené zo zliatiny hliníka, ktorá týmto paliciam dodáva potrebnú pevnosť a odolnosť. viac
Camp Backcountry Ergo sú teleskopické palice vyvinuté na trailové behanie. Sú vyrobené zo zliatiny hliníka, ktorá týmto paliciam dodáva potrebnú pevnosť a odolnosť.
Paličky Backcountry Ergo majú ergonomickú rukoväť, ktorá je tvarovaná tak, aby pomáhala v ťahu palicou vpred a znižovala hmotnosť pri rýchlom pohybe. Pútka je možné ľahko nastaviť aj počas pohybu a vďaka ergonomickému strihu sú veľmi pohodlné. Sú rozlíšené na pravé a ľavé držadlo, pre optimálne pohodlie. Košíčky Dart Baskets sú navrhnuté pre maximálnu stabilitu v ťažkom teréne. Na spodnom dieli je prehľadná stupnica pre presné a rýchle nastavenie dĺžky palice. Karbidový hrot zaručuje dlhú životnosť a vysokú mechanickú odolnosť. Teleskopické hliníkové segmenty sú zabezpečované rýchlo-klipmi, ktoré umožňujú veľmi jednoduché a rýchle nastavenie dĺžky palice od 71 do 135 cm. Palice sú vyrobené z kvalitných a trvácnych materiálov ako sú odolný 7075 hliník a carbid na hrote, čo im zabezpečuje veľmi dlhú životnosť.
Camp Backcountry Ergo sú ideálna voľba pre každého milovníka letnej turistiky, trailového behu a trekkingu.
Paličky Backcountry Ergo majú ergonomickú rukoväť, ktorá je tvarovaná tak, aby pomáhala v ťahu palicou vpred a znižovala hmotnosť pri rýchlom pohybe. Pútka je možné ľahko nastaviť aj počas pohybu a vďaka ergonomickému strihu sú veľmi pohodlné. Sú rozlíšené na pravé a ľavé držadlo, pre optimálne pohodlie. Košíčky Dart Baskets sú navrhnuté pre maximálnu stabilitu v ťažkom teréne. Na spodnom dieli je prehľadná stupnica pre presné a rýchle nastavenie dĺžky palice. Karbidový hrot zaručuje dlhú životnosť a vysokú mechanickú odolnosť. Teleskopické hliníkové segmenty sú zabezpečované rýchlo-klipmi, ktoré umožňujú veľmi jednoduché a rýchle nastavenie dĺžky palice od 71 do 135 cm. Palice sú vyrobené z kvalitných a trvácnych materiálov ako sú odolný 7075 hliník a carbid na hrote, čo im zabezpečuje veľmi dlhú životnosť.
Camp Backcountry Ergo sú ideálna voľba pre každého milovníka letnej turistiky, trailového behu a trekkingu.
Parametre
| Materiál | 7075 Hliník |
|---|---|
| Rozmer | 71 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 223 g |
| Záruka | 2 roky |
| Určenie | turistika , treking , Trailové behanie |
| Držadlo | Ergonomické - zahnuté |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Carbid |
| Pútko | Áno |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 16/14/12 mm |














