Camp | Backcountry Carbon 2.0
Camp Backcountry Carbon 2.0 sú ultraľahké 3-dielne teleskopické palice vyrobené z odolných no ľahučkých z vlákien karbónu. TPaličky Backcountry Carbon 2.0 sa dajú používať celoročne. viac
Camp Backcountry Carbon 2.0 sú ultraľahké 3-dielne teleskopické palice vyrobené z odolných no ľahučkých z vlákien karbónu. Paličky Backcountry Carbon 2.0 sa dajú používať celoročne, vďaka vymeniteľným košíčkom, vrátane zimných s väčším priemerom.
Ergonomická rukoväť s príjemnými tvarovanými pútkami je dizajnovaná pre maximálne pohodlie a efektivitu pri zábere. Teleskopické karbónové segmenty sú zabezpečované rýchlo-klipmi, ktoré umožňujú veľmi jednoduché a rýchle nastavenie dĺžky palice od 64 do 135 cm. Palice sú vyrobené z kvalitných a trvácnych materiálov ako sú ľahký odolný Carbon a Carbid na hrote, čo im zabezpečuje veľmi dlhú životnosť.
Palice Camp Backcountry Carbon 2.0 sú ideálna voľba pre každého kto hľadá ultraľahké, celoročné a kvalitné palice na svoje túry.
Ergonomická rukoväť s príjemnými tvarovanými pútkami je dizajnovaná pre maximálne pohodlie a efektivitu pri zábere. Teleskopické karbónové segmenty sú zabezpečované rýchlo-klipmi, ktoré umožňujú veľmi jednoduché a rýchle nastavenie dĺžky palice od 64 do 135 cm. Palice sú vyrobené z kvalitných a trvácnych materiálov ako sú ľahký odolný Carbon a Carbid na hrote, čo im zabezpečuje veľmi dlhú životnosť.
Palice Camp Backcountry Carbon 2.0 sú ideálna voľba pre každého kto hľadá ultraľahké, celoročné a kvalitné palice na svoje túry.
Parametre
| Materiál | Carbon |
|---|---|
| Rozmer | 64 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 190 g |
| Záruka | 2 roky |
| Príslušenstvo | Vymeniteľné košíčky |
| Určenie | Zimná aj letná turistika |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Carbid |
| Pútko | Áno |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 16 - 12 mm |









