Husky | Bolen 4 Dural
Husky Bolen 4 Dural je priestranný rodinný kempingový stan s tunelovou konštrukciou, menší z dvoch verzií stanu Bolen. Je ideálny pre 4 dospelých, ale poslúži aj rodine s tromi menšími deťmi. viac
Husky Bolen 4 Dural je priestranný rodinný kempingový stan s tunelovou konštrukciou, menší z dvoch verzií stanu Bolen. Je ideálny pre 4 dospelých, ale poslúži aj rodine s tromi menšími deťmi.
Stan Bolen 4 predstavuje vďaka svojej vnútornej priestornosti cestovný ideál medzi rodinnými stanmi. Ide o menšiu verziu modelu Bolen 5. Obľúbia si ho najmä milovníci dlhších pobytov v kempe. Tí určite ocenia veľkú predsieň s pevnou podlážkou a s dvoma vchodmi, kde sa dá uskladniť všetko potrebné a ešte tu môžu pohodlne tráviť čas, pri nepriaznivom počasí. Veľkorysé rozmery spálne stanu Bolen 4 poskytnú dostatok miesta štyrom dospelým osobám, no poslúži aj rodine s tromi menšími deťmi vďaka spálni s rozmerom 240 x 210 cm. V prípade potreby sa potom dá plocha na spanie oddeliť sieťkou na dve časti. Ozajstný komfort a jednoduchá stavba sú hlavné výhody tohto modelu, určeného hlavne pobyty v kempe, dovolenky a dlhodobé kempovanie.
Plášť aj podlážka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, veľmi dobrú priedušnosť a výborný celkový komfort. Jednoduchá tunelová konštrukcia s duralovými tyčkami zároveň zaisťuje výbornú stabilitu. K stanu je možné zakúpiť dodatočný stanový prístrešok pred vchod (predávaný pod názvom Caravan Shelter).
Stan Bolen 4 predstavuje vďaka svojej vnútornej priestornosti cestovný ideál medzi rodinnými stanmi. Ide o menšiu verziu modelu Bolen 5. Obľúbia si ho najmä milovníci dlhších pobytov v kempe. Tí určite ocenia veľkú predsieň s pevnou podlážkou a s dvoma vchodmi, kde sa dá uskladniť všetko potrebné a ešte tu môžu pohodlne tráviť čas, pri nepriaznivom počasí. Veľkorysé rozmery spálne stanu Bolen 4 poskytnú dostatok miesta štyrom dospelým osobám, no poslúži aj rodine s tromi menšími deťmi vďaka spálni s rozmerom 240 x 210 cm. V prípade potreby sa potom dá plocha na spanie oddeliť sieťkou na dve časti. Ozajstný komfort a jednoduchá stavba sú hlavné výhody tohto modelu, určeného hlavne pobyty v kempe, dovolenky a dlhodobé kempovanie.
Plášť aj podlážka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, veľmi dobrú priedušnosť a výborný celkový komfort. Jednoduchá tunelová konštrukcia s duralovými tyčkami zároveň zaisťuje výbornú stabilitu. K stanu je možné zakúpiť dodatočný stanový prístrešok pred vchod (predávaný pod názvom Caravan Shelter).
Parametre
| Typ | Tunel |
|---|---|
| Konštrukcia | dvojplášťový tunelový stan s vnútornou konštrukciou |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 40 x 70 cm |
| Príslušenstvo | sada na opravu , kompresný obal |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | Áno , cca 230 x 270 |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Materiál podlaha | vrstvený PE , nepremokavý |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 200 |
| Celková hmotnosť | 12,8 kg |
| Materiál prútov | 5 mm) , dural (priemer 11 |
| Rozmer - vonkajší | 270 x 450 x 200 cm |
| Rozmer - vnútorný | 240 x 210 x 190 cm |
| Kolíky | ocelové |











