Husky | Bigless 4
Husky Bigless 4 je pevný dvojplášťový kopulovitý stan s jedným vchodom pre 4 až 5 osôb. Je ideálny hlavne na rodinné dovolenky a pobyt v kempe. viac
Husky Bigless 4 je pevný dvojplášťový kopulovitý stan s jedným vchodom pre 4 až 5 osôb. Je ideálny hlavne na rodinné dovolenky a pobyt v kempe.
Vďaka bezproblémovej stavbe a výbornej stabilite ho majú v obľube aj rybári, alebo vodáci a cyklisti s doprovodným autom. V priestrannej predsieni stanu s pevnou podlážkou a s veľkým oknom (ktoré je zatvárateľné) môžete pohodlne robiť prakticky čokoľvek a samozrejme poskytne aj dostatok priestoru na uloženie všetkej batožiny. Stan ubytuje pohodlne 4 osoby, no na prespatie poslúži spálňa bez problémov aj piatim, pričom v prípade potreby ponúka ďalšie miesto na spanie priestranná predsieň. Spálňa je pripnutá zvnútra, stan je možné postaviť aj samosatne, bez spálne.
Stan Bigless 4 je postanevý klasickou kopulovou konštrukciou, no tradičné dva prúty v tomto prípade nahradili až tri durawrapové prúty o priemere 11 mm, čo napriek väčšej výške pre maximálne pohodlie zabezpečí dobrú stabilitu. Veľkou výhodou je aj jednoduchá stavba, vzhľadom na rozmer stanu. Vonkajší stan je vyrobený z 185T Polyesteru s vodným stĺpcom plášťa 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry na zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý vrstvený PE s vodným stĺpcom 5 000 mm/cm2. Kolíky na ukotvenie stanu sú z ocele.
Vďaka bezproblémovej stavbe a výbornej stabilite ho majú v obľube aj rybári, alebo vodáci a cyklisti s doprovodným autom. V priestrannej predsieni stanu s pevnou podlážkou a s veľkým oknom (ktoré je zatvárateľné) môžete pohodlne robiť prakticky čokoľvek a samozrejme poskytne aj dostatok priestoru na uloženie všetkej batožiny. Stan ubytuje pohodlne 4 osoby, no na prespatie poslúži spálňa bez problémov aj piatim, pričom v prípade potreby ponúka ďalšie miesto na spanie priestranná predsieň. Spálňa je pripnutá zvnútra, stan je možné postaviť aj samosatne, bez spálne.
Stan Bigless 4 je postanevý klasickou kopulovou konštrukciou, no tradičné dva prúty v tomto prípade nahradili až tri durawrapové prúty o priemere 11 mm, čo napriek väčšej výške pre maximálne pohodlie zabezpečí dobrú stabilitu. Veľkou výhodou je aj jednoduchá stavba, vzhľadom na rozmer stanu. Vonkajší stan je vyrobený z 185T Polyesteru s vodným stĺpcom plášťa 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry na zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý vrstvený PE s vodným stĺpcom 5 000 mm/cm2. Kolíky na ukotvenie stanu sú z ocele.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Hmotnosť | 10,4 - 10,9 kg |
| Konštrukcia | dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou |
| Vetracie okná | 3 |
| Vnútorný materiál | Priedušný Nylon 190T , sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 24 x 59 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada , odnímateľná podlážka |
| Počet osôb | 4 - 5 |
| Predsieň | 1 veľká - cca 270 x 175 |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 5 000 mm |
| Materiál podlaha | vrstvený PE , nepremokavý |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 210 |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 10,9 kg |
| Materiál prútov | durawrap (priemer 11 mm) |
| Rozmer - vonkajší | 270 x 375 x 210 cm |
| Rozmer - vnútorný | 260 x 190 x 200 cm |
| Kolíky | ocelové |

















