Husky | Bigless 5
Husky Bigless 5 je pevný dvojplášťový kopulovitý stan s jedným vchodom pre 5 osôb, vhodný predovšetký na dlhodobejšie rodinné kempovanie. viac
Husky Bigless 5 je pevný dvojplášťový kopulovitý stan s jedným vchodom pre 5 osôb, vhodný predovšetký na dlhodobejšie rodinné kempovanie, vďaka bezproblémovej stavbe a perfektnej stabilite ho majú v obľube aj rybári, alebo vodáci a cyklisti s doprovodným autom. V priestrannej predsieni stanu s pevnou podlážkou a s veľkými oknami (ktoré sú zatvárateľné) môžete pohodlne robiť prakticky čokoľvek a samozrejme poskytne aj dostatok priestoru na uloženie všetkej batožiny. V spálni je samozrejmým komfortom výška na státie (190 cm). Stan ubytuje pohodlne 5 osôb, no vďaka šírke spálne až 270 cm sa v ňom núdzovo vyspia aj šiesti. Spálňa je pripnutá zvnútra, stan je možné postaviť aj samosatne, bez spálne.
Stan Bigless 5 je zosilnený durawrapovými tyčami o priemere 11 mm, čo z neho vďaka až 5 bodom kríženia tyčí robí stan, ktorý odolá aj silnému vetru a zároveň umožňuje ľahkú manipulíciu a presúvanie postaveného stanu. Vonkajší stan je vyrobený z 185T Polyesteru s vodným stĺpcom plášťa 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry na zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý vrstvený PE s vodným stĺpcom 5 000mm/cm2. Kolíky na ukotvenie stanu sú z ocele.
Stan Bigless 5 je zosilnený durawrapovými tyčami o priemere 11 mm, čo z neho vďaka až 5 bodom kríženia tyčí robí stan, ktorý odolá aj silnému vetru a zároveň umožňuje ľahkú manipulíciu a presúvanie postaveného stanu. Vonkajší stan je vyrobený z 185T Polyesteru s vodným stĺpcom plášťa 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry na zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý vrstvený PE s vodným stĺpcom 5 000mm/cm2. Kolíky na ukotvenie stanu sú z ocele.
Parametre
| Typ | Geodetický |
|---|---|
| Hmotnosť | 9,8 - 10,5 kg |
| Konštrukcia | dvojplášťový samostatný stan s vonkajšou konštrukciou |
| Vetracie okná | 5 |
| Vnútorný materiál | Priedušný Nylon 190T , sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 25 x 70 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada |
| Počet osôb | 5 |
| Predsieň | 1 veľká - cca 290 x 180 |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Materiál podlaha | vrstvený PE , nepremokavý |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 210 (190) cm |
| Body kríženia | 4 |
| Celková hmotnosť | 10,5 kg |
| Materiál prútov | durawrap (priemer 11 mm) |
| Rozmer - vnútorný | 270 x 210 x 190 cm |
| Kolíky | ocelové |











