Husky | Fromy 5
Husky Fromy je ľahká a pohodlná nafukovacia karimatka pre dve osoby s izolačnou vrstvou 5 centimetrov. viac
Husky Fromy je ľahká a pohodlná nafukovacia karimatka pre dve osoby s izolačnou vrstvou 5 centimetrov. Karimatka je vybavená RipStop úpravou, ktorá zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. Husky Fromy je vďaka svojim rozmerom a prepravnému obalu jednoducho skladná a skvelo padne do dvojmiestneho stanu.
Parametre: Nízka hmotnosť (len 840 gramov); Izolačná vrstva 5 cm proti chladu a nerovnostiam terénu; Vyrobená z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch; Jednoducho skladná; Karimatka pre dve osoby
Parametre: Nízka hmotnosť (len 840 gramov); Izolačná vrstva 5 cm proti chladu a nerovnostiam terénu; Vyrobená z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch; Jednoducho skladná; Karimatka pre dve osoby
Parametre
| Materiál | 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 180 x 100 x 5 |
| Hmotnosť | 840 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 40 x 10 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Hrúbka | 5 cm |
| R - Tepelný koeficient | 1 , 8 |











