Husky | Formy 10
Husky Formy je hrubá pohodlná nafukovacia karimatka, ktorá sa vyznačuje skvelými izolačnými vlastnosťami. viac
Husky Formy je hrubá pohodlná nafukovacia karimatka, ktorá sa vyznačuje skvelými izolačnými vlastnosťami. Je hrubá až 10 centimetrov, vďaka čomu dokáže vyrovnať aj väčšie nerovnosti terénu a zabezpečiť pohodlný odpočinok. Karimatka je vybavená RipStop úpravou, ktorá zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.
Parametre: Izolačná vrstva 10 cm proti chladu a nerovnostiam terénu; Vyrobené z 240T Polyester Diamond Ripstop, PVC; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch; Jednoduchá skladnosť; Komfortné spanie aj na nerovnom povrchu vďaka hrúbke karimatky
Parametre: Izolačná vrstva 10 cm proti chladu a nerovnostiam terénu; Vyrobené z 240T Polyester Diamond Ripstop, PVC; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch; Jednoduchá skladnosť; Komfortné spanie aj na nerovnom povrchu vďaka hrúbke karimatky
Parametre
| Materiál | PVC , 240T Polyester Diamond Ripstop |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 186 x 55 x 10 |
| Hmotnosť | 1,35 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 33 x 15 cm |
| Dĺžka | 186 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Hrúbka | 10 cm |
| R - Tepelný koeficient | 3 , 1 |









