Husky | Flicky 8
Husky Flicky je pohodlná nafukovacia karimatka s 8 centimetrovou izolačnou vrstvo, ktorá sa postará o odstránenie nerovností terénu a zabezpečí kvalitný odpočinok. Karimatka je vyvýšená v oblasti hlavy, čím simuluje vankúš.
Parametre: Izolačná vrstva 8 cm proti nerovnostiam terénu; Vyrobená z 190T Polyester Pongee - TPU záter; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch; Jednoducho skladná; Dokonalý komfort vďaka vyvýšeniu v oblasti hlavy; Inteligentný ventil uľahčí nafukovanie a balenie karimatky
Parametre: Izolačná vrstva 8 cm proti nerovnostiam terénu; Vyrobená z 190T Polyester Pongee - TPU záter; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch; Jednoducho skladná; Dokonalý komfort vďaka vyvýšeniu v oblasti hlavy; Inteligentný ventil uľahčí nafukovanie a balenie karimatky
Parametre
| Materiál | 190T Polyester Pongee - TPU záter |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 183 x 63 x 8 |
| Hmotnosť | 0,85 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 24 x 11 cm |
| Dĺžka | 183 cm |
| Šírka | 63 cm |
| Hrúbka | 8 cm |
| R - Tepelný koeficient | 5 , 1 |













