Husky Fumy 5,5
Husky Fumy je pohodlná, skladná a ultraľahká nafukovacia karimatka s izolačnou vrstvou 5,5 cm. viac
Husky Fumy je pohodlná, skladná a ultraľahká nafukovacia karimatka s izolačnou vrstvou 5,5 cm. Karimatka je vodeodolná a vybavená vyvíšenou plochou v oblasti hlavy, ktorá slúži ako náhrada vankúša. Husky Fumy disponuje RipStop úpravou, ktorá zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.
Parametre: Veľmi nízka hmotnosť (490 gramov); Vyrobená z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter; Jednoducho skladná; Izolačná vrstva 5,5 cm; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch.
Parametre: Veľmi nízka hmotnosť (490 gramov); Vyrobená z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter; Jednoducho skladná; Izolačná vrstva 5,5 cm; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch.
Parametre
| Materiál | 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 5 , 185 x 54 x 5 |
| Hmotnosť | 0,49 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 24 x 9 cm |
| Dĺžka | 185 cm |
| Šírka | 54 cm |
| Hrúbka | 5,5 cm |
| R - Tepelný koeficient | 1 , 6 |














