Husky | Flary 7
Husky Flary je pohodlná nafukovacia karimatka so 7 centimetrovou izolačnou vrstvou, ktorá sa postará o odstránenie nerovností terénu a komfortný odpočinok. viac
Husky Flary je pohodlná nafukovacia karimatka so 7 centimetrovou izolačnou vrstvou, ktorá sa postará o odstránenie nerovností terénu a komfortný odpočinok. Napriek svojej hrúbke prekvapí nízkou hmotnosťou, ktorej bolo docielené pomocou anatomického tvarovania v oblasti hlavy a prémiových odolných materiálov. Vzduchové komory karimatky poskytnú pohodlie a tepelnú izoláciu.
Parametre: Izolačná vrstva 7 cm proti nerovnostiam terénu; Vyrobená z 190T Polyester Pongee - TPU záter; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch; Anatomické tvarovanie v oblasti hlavy; Jednoducho skladná; Inteligentný ventil uľahčuje nafukovanie a balenie karimatky
Parametre: Izolačná vrstva 7 cm proti nerovnostiam terénu; Vyrobená z 190T Polyester Pongee - TPU záter; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch; Anatomické tvarovanie v oblasti hlavy; Jednoducho skladná; Inteligentný ventil uľahčuje nafukovanie a balenie karimatky
Parametre
| Materiál | 190T Polyester Pongee - TPU záter |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 185 x 65 x 7 |
| Hmotnosť | 0,8 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 11 cm |
| Dĺžka | 185 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Hrúbka | 7 cm |
| R - Tepelný koeficient | 5 , 1 |










